Бамбукові рулонні штори

Бамбукові рулонні штори мають багатовікову історію. Вони стали одними з перших конструкцій, які зробила людина, прагнучи, захиститься від сонця. Їх унікальність в тому, що до наших днів принципи створення майже не змінилися. Як і на зорі людства використовувався один з найдоступніших матеріалів – швидко зростаючий бамбук. Його стебла зв’язувалися між собою, утворюючи щільні і пружні полотна. За ці якості штори цінується і сьогодні. Крім цього, матеріал не викликає алергічних реакцій, так як абсолютно натуральний, він нечутливий до ультрафіолетового впливу і не деформується під впливом зовнішніх факторів. Штори будуть довго служити в дитячій і спальні, на кухні і у вітальні. Такий декор для вікон підійде для літніх веранд в заміському будинку і може використовуватися дизайнерами для зонування простору в приміщенні. Використовуючи їх можна швидко створити легкі перегородки і також без зусиль прибрати конструкції, піднявши вгору.
Бамбукові рулонні штори відрізняються від решти моделей тим, що вал, на який намотується полотно, знаходиться знизу. Він є одночасно і обважнення. Регулюється висота за допомогою системи шнурів. Робляться моделі, в яких бамбукове полотно збирається в складки. Карнизи бувають дерев’яними або металевими. Серед достоїнств таких штор – невелика вага, тому їх можна встановлювати на стіни з гіпсокартону. Бамбук не деформується через вологість, і підходить для ванних або кухонь. У цих кімнатах він буде виглядати чудово. Завдяки складам, якими обробляються штори, вони не припадають пилом, що дозволяє звести час прибирання до мінімуму.

Не володіючи великою різноманітністю відтінків, бамбукові штори компенсують цей недолік оригінальним зовнішнім виглядом. Такий декор світлих тонів виглядає дуже ошатно і святково. Темні варіанти підійдуть любителям азіатських мотивів в інтер’єрі. Конструкції прекрасно поєднуються з легким тюлевими завісами, лляними і бавовняними шторами. Для створення гармонійного ансамблю можуть використовуватися такі тканини, як батист, шовк.