Джутові рулонні штори

Природні матеріали все більше цінуються в інтер’єрі. Вони дозволяють створити особливу атмосферу в приміщенні і забезпечують безпеку для здоров’я людини. Декоруючи вікна джутову рулонними шторами, ви отримуєте ефектний дизайн, можливість регулювати денне освітлення в кімнаті і можете не хвилюватися про їх вплив на перебувають в приміщенні людей. Ці якості і досконалі механізми управління такими конструкціями зробили джутові рулонні штори особливим елементом інтер’єру.

Вони ідеально підійдуть до різних мотивів стилю етно, кантрі, непогано гармоніюють в інтер’єрах зі змішаними течіями декору. Робляться полотна для таких штор з волокон рослин, які ростуть в Африці і багатьох азіатських країнах. Завдяки сучасним технологіям обробки вони створюють досить тонкі поверхні з матовим блиском. Такий ефект досягається завдяки тому, що застосовується натуральний лак. Для створення різних відтінків використовуються природні барвники. Використовуються різні методи плетіння, і часто саме це стає головною родзинкою джутових штор. Вони дуже ефектно виглядають, і завжди будуть привертати увагу.

Завдяки особливостям сировини, з якого виготовляються полотна, вони володіють прекрасним повітропроникними якостями і здатністю до терморегуляції. Тому при відкритих вікнах навіть найменшого подиху вітру буде досить, щоб в приміщенні можна було відчути прохолоду, незважаючи на літню спеку. Такі штори не деформуються через підвищеної вологості або сухого повітря

Їх конструкція нескладна і складається з вала, який розташовується у верхній частині системи. Як правило, він нічим не декорується і є оригінальною прикрасою конструкції. Регулюється висота джутового полотна завдяки механізму ланцюжка. У будь-який дизайн вони додадуть екзотичні нотки, а також чарівність первозданної природи. Завдяки плетіння штори м’яко розсіюють навіть прямі сонячні промені, створюючи в приміщення приємна напівтемрява. Він ідеальний для відпочинку та досягнення релаксу. Нерідко такі штори встановлюються в офісах, що впливає на настрій працівників.