Тканинні ролети системи День-Ніч

Захистити кімнату від яскравого світла і створити затишну обстановку допоможуть тканинні ролети системи День-Ніч, які з’явилися зовсім недавно і швидко стали дуже популярними. Це пояснюється оригінальним зовнішнім виглядом і функціональними можливостями. Вони дозволяють ефективно регулювати денне освітлення, зменшуючи або збільшуючи світлопроникність по всій площі полотна. Їх конструкції поєднали в собі якості вертикальних жалюзі і тканинних ролет.
Механізм, що дозволяє повністю використовувати всі переваги системи День-Ніч, є найбільш складним. Він дає можливість не тільки переміщати два полотна, а й піднімати і опускати їх на потрібну висоту. Крім цього, такий декор для вікон дуже красиво виглядає. Тканина чергуються горизонтальними смугами прозорих і світлонепроникних ділянок виглядає вражаюче. Складність механізму управління, властивості і кількість матеріалу, що використовується для виготовлення конструкцій, впливає на їх вартість. Але, незважаючи на це, тканинні ролети системи ДеньНіч,цінаяких вище ніж у простіших моделей, користуються зростаючим попитом.

Вони прекрасно доповнюють сучасні стилі в дизайні, а також дуже невибагливі в догляді. Достатньо лише зрідка протирати їх вологою серветкою. Тканина, що володіє антистатичною властивістю, не притягає пил, а також, завдяки спеціальній обробці, практично не вбирає вологу, тому не забруднюється. Деталі корпусу і механізму робляться з якісного пластику або алюмінієвого сплаву. Зовнішні частини легко миються, а вся конструкція дуже міцна.