Тканинні ролети

Рулонні штори або тканинні ролети – ця конструкція складається з цільного полотна тканини і вала, на який ця тканина намотується. Існує два типи систем тканинних ролет.

Відкрита і закрита (коробова) системи.

Найбільш популярна ланцюжкова система управління, але ми також пропонуємо системи пружинного управління.

Відкрита система рулонних штор – це полегшена конструкція, що представляє собою полотно тканини, яке накручується на вал, який має різний діаметр від 19 мм до 45 мм в залежності від габаритів вироба.

Закрита (коробова) система – це касетна система, яка дозволяє максимально захистити приміщення від сонячного світла завдяки направляючим, які кріпляться з боків вироба на штапики.

Тканинні ролети – це один з видів сонцезахисних систем. Вони складаються з суцільного полотна, регулювання висоти якого відбувається завдяки обертанню вала. Умовно їх можна розділити на підвиди: відкритого типу та закритого . Нижче ви можете вивчити опис кожного з них більш детально.

Тканинні ролети відкритого типу

Головною відмінною рисою ролет відкритого типу є валик, розташований в місці кріплення, на який намотується тканина. Існує кілька видів механізмів, за допомогою яких можна регулювати висоту розташування полотна. Який би варіант ви не вибрали, з його допомогою воно буде намотуватися на валик або опускатися вниз. Вирішуючи купити тканинні ролети відкритого типу, ви придбаєте функціональну і недорогу модель, яка забезпечить високий рівень комфорту. Тканина, що застосовується для їх виготовлення, може відрізнятися за складом, але завдяки спеціальній обробці має схожі властивості. Вона володіє антистатичним ефектом, тому практично не припадає пилом. Завдяки тому, що не вбирає воду, не забруднюється. Вона не втратить яскравості кольорів на сонці і збереже початкову форму.

Тканинні ролети закритого типу

Встановлюючи на вікна тканинні ролети закритого типу, ви отримуєте можливість створити комфортну обстановку в приміщенні і отримати додаткову прикрасу. Короб, який закриває робочу систему, виконує не тільки декоративну функцію. Він захищає більшу частину механізму від потрапляння пилу і бруду, а також оберігає від пошкоджень. Природно, це збільшує термін експлуатації ролет.
Продумана до дрібниць конструкція всієї системи дозволить змонтувати ролети максимально близько до поверхні рами. Це створить мінімальний зазор, що буде сприяти більш ефективному затіненню приміщення. Простота регулювання положення тканини забезпечується за рахунок ланцюжка, яка управляє механізмом, з максимальним відгуком, що дозволяє йому реагувати на кожен рух.

Короб, що закриває основну робочу частину, також дозволяє купити тканинні ролети закритого типу, які максимально гармоніюють по дизайну з оформленням кімнати. Ця деталь може бути зроблена в тонах полотна яке буде ідеально поєднуватися з рамою вікна, а при необхідності радикально відрізнятися відтінком і служити яскравим обрамленням, яке окреслює чіткі контури. Такий прийом використовують багато дизайнерів, щоб виділити будь-які елементи декору і посилити їх роль в загальній концепції.