Вертикальні жалюзі

Існує маса прийомів, які, наприклад, зроблять кімнату з низькими стелями візуально вище, додадуть приміщенню більш суворий стиль або створять певну помпезність. Для досягнення таких цілей чудово підійдуть вертикальні жалюзі, які стануть естетичним і функціональним доповненням обраного стилю. Вони використовуються в офісах і не менш затребувані для декорування вікон житлових приміщень.
Тканина, з якої робляться ламелі, обробляється спеціальними складами, що зберігають колір, відразливими пил і перешкоджають проникненню всередину волокон вологи. Завдяки цьому їх можна використовувати для оформлення вікон в кухні, при необхідності у ванній кімнаті, тобто, обмежень практично немає. Також вони надають матеріалу жорсткість і пружність, які дозволяють зберігати бездоганну форму. Якщо ви вирішили купити вертикальні жалюзі, перш за все, слід вибрати відтінок, ідеально гармонує з дизайном приміщення і ширину ламелей. Для маленьких кімнат підійдуть більш вузькі варіанти. Якщо простір досить велика, то в ньому прекрасно виглядатимуть широкі вертикальні смуги жалюзі.
Крім колірної гами, ми пропонуємо великий вибір фактурних рішень. Є гладкі тканини або з рельєфним малюнком. Вони можуть нагадувати шовк, лляне полотно, ситець, сатин та інші види. Також вибираючи вертикальні тканинні жалюзі, зверніть увагу на рівень прозорості матеріалу. Щільні варіанти краще використовувати для кімнат, де відчувається надлишок денного світла і для створення комфортних умовах потрібно обмежити висвітлення. Якщо такої проблеми немає, то напівпрозорі жалюзі стануть ідеальним обрамленням для вікон.

89мм

127мм