Металопластикові вікна

Вікна не просто створюють затишок і комфорт в наших будинках, але і виконують найважливіші функції – такі як енергозбереження, звукоізоляція і навіть безпека. Дуже важливо вибрати таке вікно, яке буде мати весь необхідний Вам функціонал, а не просто закривати отвір в стіні.
металопластикові двері

Steko пропонує широкий вибір металопластикових дверей з профільними системами, фурнітурою українського і європейського виробництва. Склопакети Steko виготовляються з енергоефективним і мультифункційним склом, що робить конструкцію енергоефективної (дозволяє економити на опаленні взимку і на кондиціонуванні влітку). Металопластикові міжкімнатні та вхідні двері відрізняються естетичним зовнішнім виглядом, високими теплоізоляційними властивостями і функціональністю. Вони можуть мати непрозорі вставки з термопанелі, однокамерні або двокамерні склопакети з багатофункціональним або енергозберігаючим склом.
Металопластикові двері бувають трьох видів:
► Балконні двері – самий «легкий» і простий варіант дверей. Перед більшістю таких дверей не ставиться мета захисту від проникнення, однак вони є важливою умовою якісної теплоізоляції і вентиляції будинку. Балконні двері комплектуються поворотно-відкидними механізмами, що дозволяють відкрити двері для провітрювання або мікропровітрювання. Широкий вибір додаткової комплектації і фурнітури дає можливість безмежно розширити її функціональність. Заповненням двері може бути як склопакет (в тому числі енергозберігаючий), так і глуха пластикова сендвіч-панель, а також довільне поєднання, яке дозволить скоротити ціну двері на балкон за рахунок зменшення площі скління.

► Міжкімнатні двері виконують функцію перегородок між кімнатами і частинами будинку. Це проміжний варіант між балконними та вхідними дверима за такими параметрами як міцність і вартість. Висока вологостійкість ПВХ дозволяє зробити міжкімнатні двері оптимальним рішенням для ванної, кухні, сауни, басейну, а широкий спектр дизайнерських рішень – зі склом або без нього -даст можливість підібрати ідеальні двері для свого будинку. Міцність і надійність дверей з металопластикового профілю без проблем дозволить пережити неакуратну експлуатацію. Навіть діти і тварини не зможуть зіпсувати бездоганний зовнішній вигляд цих дверей.

► Вхідні двері для приватного будинку або квартири на порядок вище за міцністю і захищеності, ніж інші види дверей, тому що вони ведуть на вулицю і схильні до найпотужнішим атмосферних впливів. Відрізняються особливою міцністю і посиленим армуванням, що додає конструкції максимальну жорсткість. Для вхідних дверей, так само як і для міжкімнатних або балконних, доступний різний дизайн, проте завжди варто враховувати особливі вимоги. Крім того з особливою уважністю варто поставитися до вибору фурнітури, яка буде встановлена ​​на зовнішні двері. Звертаємо увагу читача, що на вхідні металопластикові двері Steko встановлюються виключно якісні замки і петлі, на які припадають великі експлуатаційні навантаження. З метою поліпшення показників тепло- і звукоізоляції на вхідні двері рекомендується встановлювати ролети.