Горизонтальні жалюзі Venus 25/16 мм (жалюзі на пластикові вікна)

Кріплення, що має конструкції з ламелей максимально близько до поверхні скла, є однією з відмінних рис, якими володіють горизонтальні жалюзі Venus, а також їх система управління вважається найбільш зручною. Завдяки плоскому карнизу, що є частиною кріплення і елементом декору, виглядають вони дуже акуратно. Застосовуються в офісах і житлових приміщеннях, практичні у використанні і довговічні.
Так як конструкції впритул прилягають до скла, завдяки системам Venus, можна практично повністю перекрити природне освітлення. Це важливо для кімнат, де використовуються відеопроектори, або створений домашній кінотеатр. Вони не менш ефективні для часткового затінення. Алюмінієві ламелі, змінюючи кут нахилу, прекрасно справляються з цим завданням і завдяки їм в приміщенні завжди буде комфортне освітлення.
Механізм управління максимально простий у використанні. Всі операції виконуються маніпуляціями ланцюжка. Вона піднімає і опускає конструкції, повертає ламелі і фіксує жалюзі в потрібному положенні. Клієнти можуть вибрати карниз округленої форми або прямий варіант. Він буває ідентичним за кольором рам вікна або збігається по відтінку з усією конструкцією.

Якщо вам необхідно декорувати вікно і залишити вільний простір підвіконня, то горизонтальні жалюзі Venus ціна яких невисока, підійдуть ідеально. Вони закривають повністю скло і раму, тому створюють єдиний простір, яке буде органічно виглядати в загальному дизайні приміщення або виділятися яскравим акцентом.